top of page

XLI Walny Zjazd Delegatów Stowarzyszenia Elektryków Polskich

  • 17 godzin temu
  • 1 minut(y) czytania

XLI Walny Zjazd Delegatów Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SEP) odbył się we Wrocławiu w dniach 11–14 czerwca 2026 roku. Głównym organizatorem tego wydarzenia był Oddział Wrocławski SEP.


Zatwierdzono Strategię SEP na lata 2026–2034 oraz uchwalono nowy Statut Stowarzyszenia.


Wybrano nowe organy krajowe SEP na kadencję 2026–2030 (w tym Zarząd Główny).



Prezes Stowarzyszenia Elektryków Polskich w kadencji 2026-2030


Sławomir Cieślik



 

Zarząd Główny SEP w kadencji 2026-2030


Miłosława Kujszczyk-Bożentowicz - wiceprezes-skarbnik

Marek Grzywacz - wiceprezes

Bolesław Pałac - wiceprezes

Mariusz Saratowicz - wiceprezes (OZW SEP)

Michał Cichowicz - sekretarz

Ryszard Beniak - członek Zarządu

Radosław Gutowski - członek Zarządu

Aleksandra Konklewska - członek Zarządu

Andrzej Koźmiński - członek Zarządu

Tomasz Kraszewski - członek Zarządu

Wojciech Mosakowski - członek Zarządu

Jan Musiał - członek Zarządu

Waldemar Olczak - członek Zarządu

Przemysław Tabaka - członek Zarządu

Maria Zastawny - członek Zarządu

 

Główna Komisja Rewizyjna w kadencji 2026-2030 

Piotr Szymczak

Kapinos Jan

Woszczek Danuta

Kuciński Jerzy

Rusin Marek

Komorowski Krzysztof

Kubowicz Andrzej

Wojtas Piotr (OZW SEP)

Kaflik Jerzy


 

Główny Sąd Koleżeński w kadencji 2026-2030 


Bogumił Dudek - przewodniczący

Jan Kurek - zastępca przewodniczącego (OZW SEP)

Adam Borguński - sekretarz

Andrzej Gawrysiak - członek GSK

Szczepan Milewski - członek GSK

Jan Nowastowski - członek GSK

Krzysztof Siodła - członek GSK




 
 
 

Komentarze


bottom of page