XLI Walny Zjazd Delegatów Stowarzyszenia Elektryków Polskich
- 17 godzin temu
- 1 minut(y) czytania
XLI Walny Zjazd Delegatów Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SEP) odbył się we Wrocławiu w dniach 11–14 czerwca 2026 roku. Głównym organizatorem tego wydarzenia był Oddział Wrocławski SEP.
Zatwierdzono Strategię SEP na lata 2026–2034 oraz uchwalono nowy Statut Stowarzyszenia.
Wybrano nowe organy krajowe SEP na kadencję 2026–2030 (w tym Zarząd Główny).
Prezes Stowarzyszenia Elektryków Polskich w kadencji 2026-2030
Sławomir Cieślik
Zarząd Główny SEP w kadencji 2026-2030
Miłosława Kujszczyk-Bożentowicz - wiceprezes-skarbnik
Marek Grzywacz - wiceprezes
Bolesław Pałac - wiceprezes
Mariusz Saratowicz - wiceprezes (OZW SEP)
Michał Cichowicz - sekretarz
Ryszard Beniak - członek Zarządu
Radosław Gutowski - członek Zarządu
Aleksandra Konklewska - członek Zarządu
Andrzej Koźmiński - członek Zarządu
Tomasz Kraszewski - członek Zarządu
Wojciech Mosakowski - członek Zarządu
Jan Musiał - członek Zarządu
Waldemar Olczak - członek Zarządu
Przemysław Tabaka - członek Zarządu
Maria Zastawny - członek Zarządu
Główna Komisja Rewizyjna w kadencji 2026-2030
Piotr Szymczak
Kapinos Jan
Woszczek Danuta
Kuciński Jerzy
Rusin Marek
Komorowski Krzysztof
Kubowicz Andrzej
Wojtas Piotr (OZW SEP)
Kaflik Jerzy
Główny Sąd Koleżeński w kadencji 2026-2030
Bogumił Dudek - przewodniczący
Jan Kurek - zastępca przewodniczącego (OZW SEP)
Adam Borguński - sekretarz
Andrzej Gawrysiak - członek GSK
Szczepan Milewski - członek GSK
Jan Nowastowski - członek GSK
Krzysztof Siodła - członek GSK





Komentarze