top of page

Stowarzyszenia Elektryków Polskich Spotkanie Świąteczno - Noworoczne Przyjaciół i Sympatyków

  • 17 gru 2025
  • 1 minut(y) czytania

11 grudnia przedstawiciele naszej organizacji uczestniczyli w świątecznym spotkaniu zorganizowanym przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich (SEP).


Wydarzenie było okazją do podsumowania mijającego roku, wymiany doświadczeń oraz rozmów na temat dalszej współpracy w nadchodzącym okresie.


Spotkanie przebiegało w świątecznej atmosferze i sprzyjało integracji środowiska technicznego, a także budowaniu i umacnianiu relacji pomiędzy stowarzyszeniami.


Dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz możliwość wspólnego spędzenia tego wyjątkowego czasu.




 
 
 

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
INTARG 2026 – 2-3 czerwiec 2026r

Zapraszamy do udziału w 19. Międzynarodowych Targach Wynalazków i Innowacji INTARG, które odbędą się w Katowicach w dniach 2-3 czerwiec 2026r. Śląska Rada NOT w Katowicach objęła to wydarzenie patrona

 
 
 

Komentarze


bottom of page