top of page

„Mistrz Techniki FSNT-NOT 2026” - trwa ósma edycja ogólnopolskiego konkursu

  • 15 lut
  • 1 minut(y) czytania

Trwa ósma edycja (po wznowieniu w 2010 r.) Ogólnopolskiego Konkursu „Mistrz Techniki FSNT-NOT 2026”, organizowanego przez FSNT-NOT.


Konkurs posiada wieloletnią tradycję i od lat cieszy się uznaniem w środowisku inżynierskim. Jego celem jest promowanie innowacyjnych rozwiązań technicznych oraz ich autorów.


Zgodnie z regulaminem:

·       I etap – eliminacje regionalne organizują Terenowe Jednostki Organizacyjne,


·       II etap – ogólnopolski obejmuje ocenę zgłoszonych rozwiązań przez ogólnopolską komisję konkursową powołaną przez ZG FSNT-NOT.


📅 Termin zgłoszenia kandydatów do II etapu upływa 30 czerwca 2026 r.


Uroczyste wręczenie tytułu „Mistrz Techniki” laureatom bieżącej edycji odbędzie się w listopadzie 2026 roku na Politechnika Białostocka. Wydarzenie zostanie połączone z finałem III edycji turnieju „Prize Charger” i odbędzie się pod honorowym patronatem Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.


W załączeniu dostępne są:

·       regulamin konkursu,

·       formularz zgłoszeniowy.




 
 
 

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
INTARG 2026 – 2-3 czerwiec 2026r

Zapraszamy do udziału w 19. Międzynarodowych Targach Wynalazków i Innowacji INTARG, które odbędą się w Katowicach w dniach 2-3 czerwiec 2026r. Śląska Rada NOT w Katowicach objęła to wydarzenie patrona

 
 
 

Komentarze


bottom of page